خرید اینترنتی کفی افزایش قد

دامن جین را در استایل بهاری استفاده کنید

دامن جین از سبک های زیبا و منحصر به فرد دامن است که همم با استایل اسپرت و هم استایل مهمانی هماهنگ است و برای شما ظاهری فوق العاده می سازد. برای این که بدانید می توانید این سبک از دامن را با چه لباس هایی ست کنید می توانید از مطلب زیر استفاده کنید.

1- اگر به مهمانی دعوت شده اید و دوست دارید از رنگ های روشن در استایل خود استفاده کنید؛ پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. یک دامن جین آبی ملایم همراه با بلوز روشن مانند صورتی پاستلی ترکیب چشم نواز و فوق العاده ای برای شما می سازد. اگر در بلوزتان رنگ دامن جینتان به صورت هاله ای ملایم وجود داشته زیبایی استایلتان تکمیل می شود. رز گلد یکی از جدیدترین رنگ های کیف و کفش زنانه برای بهار 2018 است و پوشیدن یک کفش رزگلد با این استایل هماهنگی زیادی دارد. استفاده از یک گوشواره با رنگ شاد ظاهر شما را از سادگی و ملایمت در می آورد.

ست لباس زنانه

2- فصل بهار را با هوای غیرقابل پیش بینی می شناسیم و به دلیل بارش های گاه و بی گاه پوشیدن بارانی متداول است. اگر به مهمانی دعوت شده اید و می خواهید بارانی بپوشید دامن جین گزینه مناسبی برای همراهی با آن محسوب می شود. یک بلوز سفید ساده زیبایی خاصی به ظاهرتان می بخشد. کیف و کفش با رنگ قهوه ای تیره انتخابی بسیار مناسبب محسوب می شود. توجه داشته باشید که زیورآلات ساده برای این ست مناسب هستند نه زیورآلات شلوغ و پر نقش و نگار.

ست لباس زنانه

3- بعد از معرفی دو استایل مهمانی حالا نوبت به استایل اسپرت می رسد. کتانی با رنگ روشن برای نیمه اول سال بسیار کاربرد دارد و شیک است و می توانید با دامن جین کوتاه ست کنید. کیف های ورزشی پارچه ای با طرح های گل گلی برای این ست بسیار مناسب است.

ست لباس زنانه

4- دامن جین معمولا با رنگ آبی جین شناخته می شود؛ اما رنگ مشکی نیز یکی از رنگ های دیگر دامن جین محسوب می شود. ترکیب این دامن با یک کت چهارخانه توسی-مشکی برای بهار 2018 انتخابی بی نظیر است.

ست لباس زنانه

5- و اما دامن جین سفید. رنگی است که می توانید با رنگ های شاد ست کنید و اواخر بهار که هوا گرم شده و به تابستان نزدیک هستیم بپوشید. بلوزهای رنگارنگ و کیف حصیری فانتزی و رنگی می تواند ترکیب خوبی با این دامن ایجاد کند. فراموش نکنید استفاده از زیورآلات فانتزی ظاهری پرنقش و نگار و جالب برای شما می سازد.

ست لباس زنانه
دامن جین را در استایل بهاری استفاده کنید