مجله بانوان

/

خانواده

/

خانه ای مجهز برای چهره ها

[ لوکس, دکوراسیون منزل, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون آشپزخانه, اتاق نشیمن, فضای باز, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

خانه ای مجهز برای چهره ها

گوئن استفانی (Gwen Stefani) چند وقتی است که در تلاش است عمارت فوق العاده بزرگ خود را که با همسر قبلی اش گاوین راسدیل (Gavin Rossdale) شریک بود، بفروشد. اما شاید سرنوشت این زوج در این خانه و یا قیمت بالای آن باعث شده است که هنوز مشتری خود را پیدا نکند. در ادامه مطلب با این خانه آشنا شوید.

خانه گوئن استفانی

این زوج عمارت 1100 متر مربعی خود در بورلی هیلز را در سال 2006 به قیمت 13.25 میلیون دلار خریدند. آنها بعد از جدایی شان در سال 2016 خانه را با قیمت 35 میلیون دلار برای فروش گذاشتند، اما بعد از مدتی استفانی این قیمت را به 29 میلیون دلار رساند تا شاید کسی برای خرید آن اقدام کند.خانه گوئن استفانی

کِلی وِرستلِر (Kelly Wearstler) که یکی از طراحان داخلی معروف است، هنر خود را در این عمارت 10 خوابه به کار گرفته است. سطوح مرمری، طرح های گرافیکی و رنگ های نئونی از ویژگی های بارز طراحی داخلی این خانه هستند. پنجره های از کف تا سقف خانه چشم اندازی به دره سن فرناندو (San Fernando valley) دارند. سقف های شیب دار، پنجره های سقفی و کفپوش های چوبی دکوراسیون داخلی این خانه را تکمیل می کنند.

خانه گوئن استفانی

6 اتاق خواب دارای سرویس حمام مجزا هستند و در سوئیت اصلی یک اتاق مخصوص کمد لباس ها وجود دارد. آشپزخانه با طرح راه راه سفید و مشکی خود غافلگیرکننده است. در کنار آشپزخانه یک انباری مخفی و یک اتاق صبحانه خوری زیبا با نیمکت های چرمی وجود دارد.

خانه گوئن استفانی

زمانی جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) هم مالک این خانه بوده است، زیرا این عمارت هرچیزی که برای خانه ای متعلق به چهره ها نیاز است، دارد: یک باشگاه ورزشی خانگی، یک سینمای خانگی، استخری حفاظت شده که از بیرون دید نداشته باشد، یک مسیر ماشین روی شخصی 75 متری و یک دروازه بزرگ ورودی.

خانه گوئن استفانی

حیاط پشتی هم نسبت به املاک گرمسیری دیگر مجهزتر است: یک استخر بزرگ، یک زمین تنیس کامل، قفس پرنده، یک خانه مجزا برای مهمان و یک زمین بازی برای فرزندان استفانی.

خانه گوئن استفانی

نگاهی به دیگر بخش های خانه بیندازید:

خانه گوئن استفانی

خانه گوئن استفانی

خانه گوئن استفانی

خانه گوئن استفانی
خانه ای مجهز برای چهره ها