مجله بانوان

/

بازیگران

/

بیوگرافی شهین تسلیمی بازیگر پرانرژی

[ تصاویر شهین تسلیمی, عکس شهین تسلیمی, بیوگرافی شهین تسلیمی, شهین تسلیمی, بازی شهین تسلیمی, همسر شهین تسلیمی, عکس جدید شهین تسلیمی, عکس های شهین تسلیمی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بیوگرافی شهین تسلیمی شهین تسلیمی متولد سال 1334 بازیگر می باشد. اولین حضور او در جلوی دوربین به سریال باغ مظفر بر می گردد و در سریال زن بابا به شهرت رسید.

چکیده ای از بیوگرافی شهین تسلیمی:

زمینه فعالیت: سینما
تولد: 1334 خشکرود
والدین: شمس و فاطمه
ملیت: ایرانی
پیشه: بازیگر
همسر: احسان گرامی
مدرک تحصیلی: دیپلم

عکس شهین تسلیمی

بیوگرافی شهین تسلیمی:
شهین تسلیمی متولد سال 1334 در خشکرود، بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. شهین تسلیمی در جوانی تئاتر بازی می کرده است و همچنین در رادیو هم تست صدا داده و قبول شده بود اما به علت مخالفت خانواده هر دو را رها کرد. اولین حضور او در جلوی دوربین به سریال باغ مظفر بر می گردد.

الیزابت امینی وی را برای ایفای نقش در سریالی به مهران مدیری معرفی کرده بود. وی با بازی در سریال «زن بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت رسید و پس از آن در سریال های کمدی «چهارچرخ» و «خانه اجاره ای» بازی کرد. این بازیگر با حضور در سریال های «وضعیت سفید» و «ارمغان تاریکی» نشان داد که بخوبی از پس نقش های جدی هم برمی آید. از دیگر کارهایش می توان به فیلم های «طلا و مس»، «آوار» و مجموعه های «دلنوازان»، «حیرانی»، «باغ مظفر»، «مادرانه» و... اشاره کرد. شهین تسلیمی روحیه کاملا شادی دارد اکثر اطرافیان از حضورش انرژی مثبتی می گیرند. خانم تسلیمی این روحیه را مدیون مردم میداند و می گوید: هر وقت کنار مردم باشم انرژی می گیرم دوست دارم با تمام وجود انرژی خود را با اطرافیانم تقسیم کنم . البته از ظاهر آدمها نمیشه راجبشون قضاوت کنیم . آدمها در تنهایی خلق و خویی دارند که در بین مردم بروز نمی دهند . منم مثل بقیه مردم غم و غصه دارم اما سعی میکنم همیشه شاد و خوشحال باشم به قول همکارانم بمب انرژی هستم .

عکس جدید شهین تسلیمی عکس شهین تسلیمی و اصغر سمسارزاده


زندگی شهین تسلیمی در خارج از کشور:
خانم تسلیمی از آن دسته بازیگران دنیا دیده ای می باشد که بیشتر عمرش را با سفر کردن سپری کرده, سالها در کشورهای همچون : ترکیه، هند و کانادا برای پیشرفت خانواده اش مکان زندگی خود را تغییر داده است.خانم تسلیمی به همراه فرزندانش مجبور بود چند سالی خاک ایران را به مقصد هند ترک کند, علت این سفر یادگیری زبان انگلیسی بود . بعد از کشور هند به خاطر مکان تحصیل دخترش مجبور شد اقامت کشور ترکیه را بگیرد. چند سالی در کشور ترکیه زندگی کرد اما نتوانست طاقت بیاورد و به ایران بازگشت .خانم تسلیمی قبل تر ساکن کشور کانادا بودند به گفته وی : کانادا یکی از زیباترین کشورها از نظر زرق و برق می باشد اما بازهم نتوانستم در این کشور طلاقت بیارم . هر جا که برم آخرش برمیگردم به وطنم جایی که به دنیا آمدم جایی که آداب و فرهنگش را خوب بلدم .شهین تسلیمی تنها زندگی میکند و همسر خانم تسلیمی در کشور استرالیا زندگی می کنند هر از چند گاهی به ایران می آید, دختر خانم تسلیمی ساکن ترکیه است اما خانم تسلیمی هیچ وقت نتوانسته خارج از ایران زندگی کند .شهین تسلیمی درباره زندگی خارج از کشور گفت: خانواده خیلی اسرار می کنند خارج از ایران زندگی کنم اما من نمی تونم, عاشق وطنم هستم، می خواهم در کشور خودم باشم . خیلی وطن پرس و عاشق مردم ایران هستم

تصاویر شهین تسلیمی شهین تسلیمی، پوراندخت مهیمن و داریوش ارجمند


فیلم شناسی شهین تسلیمی:
فیلم های سینمایی
- آذر، شهدخت، پرویز و دیگران (1392)
- فصل فراموشی فریبا (1392)
- آدم آهنی (1391)
- یکی می خواد باهات حرف بزنه (1390)
- دایره زنگی (1386)

تصاویر جدید شهین تسلیمی شهین تسلیمی و همایون ارشادی

مجموعه تلویزیونی
- پنچری (مجموعه تلویزیونی) (١٣٩٦)
- پادری (1394–1395)
- کیمیا (1394)
- دردسرهای عظیم 2 (1394)
- سر به راه (نوروز 1394)
- دردسرهای عظیم (1393)
- خوب بد زشت (1393)
- مادرانه (1392)
- دزد و پلیس (139)
- چهار چرخ (1390)
- ارمغان تاریکی (1389)
- زن بابا (1389)
- دلنوازان (1388)
- وضعیت سفید (1387–90)
- بزنگاه (1387)
- مرد هزارچهره (1387)
- باغ مظفر (1385)
- چمدان (1371)
- قهر و آشتی (1383 یک اپیزود)

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته