مجله بانوان

/

مد

/

چگونه از پارچه ساتن در استایل روزمره استفاده کنیم

[ کفش مجلسی, کفش, کفش پاشنه بلند, مدل دامن, مدل بلوز, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

چگونه از پارچه ساتن در استایل روزمره استفاده کنیم؟

پارچه ساتن نوعی پارچه براق و شفاف است و دلیل این برق، نوع نخ به کار رفته در دوخت آن است. این پارچه به دلیل براق بودن بسیار چشم نواز و شیک است و می توان در دوخت انواع لباس ها از آن استفاده کرد. اما نکته مهم در مورد پارچه های ساتن این است که ممکن است فکر کنید این پارچه ها فقط برای مهمانی شب و مجالس رسمی مناسب هستند و نمی توان در استایل روزمره از آن ها استفاده کرد. اگر این گونه فکر می کنید با خواندن این مطلب نظر شما تغییر می کند.

پارچه های ساتن چه مات و چه براق؛ بیش تر کلاسیک و رسمی هستند و برای همین باید در مکان و زمان مناسب پوشیده شوند. اولین نکته توجه به موقعیتی است که در آن قرار می گیرید. اگر به همراه دوستتان به رستوران می روید یا نامزدتان شما را به یک شام رمانتیک دو نفره دعوت کرده؛ ساتن می تواند انتخاب خوبی باشد. بنابراین باید در نظر داشته باشید سینما یا پارک مکان مناسبی برای پوشیدن ساتن نیستند و هرچه محفلی که در آن حضور پیدا می کنید رسمی تر باشد؛ پوشیدن ساتن بهتر است.

1- کفش ساتن

کفش ساتن چه پاشنه بلند و چه پاشنه کوتاه بسیار شیک و خاص هستند و می تواند زیبایی خاصی برای شما بسازد. کفش های ساتن یکی از ترندهای امسال برای خانم ها هستند و بنابراین خوب است از آن در استایل خود استفاده کنید.

پارچه ساتن

2- بلوز ساتن

بلوز ساتن اگر برای کاربرد روزمره ی مهمانی عصر باشد بهتر است ساده و فارغ از هرگونه المان و شلوغی باشد. و تنها یک یقه گرد یا صاف داشته باشد. بلوز ساتن شلوغ برای کاربرد روزانه یا مهمانی عصر انتخابی مناسب نیست.

پارچه ساتن

پارچه ساتن

3- دامن ساتن

دامن پلیسه یکی از مدل های جدید دامن است که این روزها بسیار مد شده و می توان در استایل روزمره خود از آن استفاده کنید. این دامن ها با این که ساتن هستند اما برای استفاده روزمره خوب هستند و می توان از آن استفاده کرد به شرط این که با المان های اسپرت تلفیق شوند.

پارچه ساتن

4- شومیز ساتن

شومیزهای دکمه دار ساتن یکی دیگر از بخش های پوشاک است که اگر با جنس ساتن باشند انتخاب خوبی برای خانم های شیک پوش محسوب می شوند. شومیزهای ساتن خصوصا اگر رنگ آن ملایم و روشن باشد، برای کاربرد روزمره مناسب هستند.

پارچه ساتن

,
چگونه از پارچه ساتن در استایل روزمره استفاده کنیم؟