مجله بانوان

/

خانواده

/

سبک های ماندگار دکوراسیون آشپزخانه آشپزخانه روستیک

[ دکوراسیون منزل, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون آشپزخانه, مبلمان منزل, طراحی داخلی, رنگ, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

سبک های ماندگار دکوراسیون آشپزخانه: آشپزخانه روستیک

از آنجایی که آشپزخانه قلب و روح خانه است، یک آشپزخانه بزرگ و زیبا نه تنها زندگی شما را پیشرفته تر می کند، بلکه آن را تغییر می دهد. بنابراین وقتی هدف شما ایجاد فضایی زیبا و مناسب برای آشپزی و جمع شدن خانواده دور هم است، به دنبال سبک های دکوراسیون داخلی ماندگار بگردید. در ادامه مطلب یکی از سبک های اصلی طراحی دکوراسیون آشپزخانه را معرفی می کنیم، که شما با کمی تغییرات و اضافه کردن جزئیاتی کوچک می توانید آن را خاص خود کنید.

فضاهایی که به سبک روستایی طراحی شده اند و ما را به یاد دوران های گذشته می اندازند، امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. آشپزخانه های روستیک بسیار دنج، صمیمی و خاص هستند. در این سبک آشپزخانه به مکانی راحت و مناسب برای پخت یک غذای ساده، یک دسر خوشمزه و جمع شدن خانواده دور یک پیشخوان روستیک زیبا تبدیل می شود. طبیعت و زیبایی این سبک به کهنگی و نقص آن است، بنابراین دیگر نباید نگران باشید که مبادا فرزندان تان صدمه‎ای به سطح پیشخوان وارد کنند.

آشپزخانه روستیک

اما در عین کهنگی می توان کاری کرد که آشپزخانه روستیک شما مدرن و شیک به نظر برسد:کابینت ها را با قفسه های باز جایگزین کنید. قفسه های باز محیطی صمیمی و بدون تجملات ایجاد می کنند و همه چیز را در دسترس قرار می دهند. به جای کابینت های زمخت، ظروف غذاخوری، لیوان های سرامیکی، قوری ها و بقیه وسایل خود را به زیبایی درون این قفسه ها بچینید.

آشپزخانه روستیکاز مصالح طبیعی استفاده کنید. مثلاً از سینک مرمری روستیک استفاده کنید، اما می توانید با یک شیر متصل به دیوار ظاهری مدرن تر برای آن بسازید. نمونه های دیگر استفاده از مصالح طبیعی در آشپزخانه های روستیک: سنگفرش برای کف، پیشخوان از جنس سنگ صابون، دستگیره هایی با پوشش چرم برای کشوها و سطوحی از جنس چوب خام.

آشپزخانه روستیک

آشپزخانه روستیک

آشپزخانه روستیککهنگی و قدیمی بودن را به نمایش بگذارید. جزئیات کوچک هم می توانند نقش مهمی در شخصیت بخشیدن به سبک روستیک داشته باشند. پوشش هایی را انتخاب کنید که فرسوده به نظر برسند، مثلاً دستگیره هایی با پوشش پتینه یا برنز خورده شده، قفسه فولادی زنگ زده برای آویزان کردن قابلمه ها و قلاب های دیواری آهنی زنگ زده.

آشپزخانه روستیک

آشپزخانه روستیک

اما نباید اجازه دهید که این سبک شما را از وسایل مدرن و شهری دور کند. به عنوان مثال لوازم آشپزخانه مدرن با پوشش زغالی مات بادوام، گزینه خوبی برای تکمیل سبک روستیک مدرن هستند.

آشپزخانه روستیک
سبک های ماندگار دکوراسیون آشپزخانه: آشپزخانه روستیک