خرید اینترنتی کفی افزایش قد

مدل های جدید صندل برای بهار و تابستان 2018

بهار و تابستان، فصل پوشیدن صندل های رنگارنگ و زیبا است؛ چرا که صندل ها بسیار راحت هستند و برای استفاده روزمره انتخابی مناسب محسوب می شوند و با پوشیدن آن احساس گرما نمی کنید. طراحان هر سال ترندهای صندل را به طرفداران این سبک ارائه می دهند. بهار امسال هم طبق روال هر سال طراحان مدل های جدید صندل را معرفی کرده اند. در ادامه این مطلب شما را با این مدل ها آشنا می کنیم.صندل های تخت رویه کوتاه:
این صندل ها که هرمس نقش آن را در جایگاه مد زنانه پررنگ کرد، بسیار ساده و شیک هستند و رنگ های فانتزی آن می تواند استایل شما را شاد و پرانرژی کند.

صندل زنانهصندل های لژ کنفی:
این صندل ها چند سالی می شود که در مد تابستانه لباس زنانه دیده می شود و تابستان امسال نیز میان محصولات برندهای مختلف دیده می شود.

صندل زنانه

صندل زنانهصندل مردانه:
این سبک کفش با الهام از صندل های کلاسیک مردانه طراحی شد و بسیار راحت هستند و برای فعالیت روزانه انتخاب بسیار خوبی محسوب می شوند.

صندل زنانه

صندل زنانهصندل بند بندی:
صندل های بندی یکی دیگر از پیشنهاد طراحان برای تابستان امسال است.

صندل زنانهصندل پشت باز:
از دیگر سبک های صندل که امسال مد شده اند صندل های جلوباز و پشت باز هستند و البته باید در نظر داشت این سبک از صندل برای مهمانی و یک قرار رسمی مناسب تر هستند.

صندل زنانهصندل گلدار:
صندل های فانتزی برای این روزها انتخابی خوب و منحصر به فرد هستند و تابستانی شاد و رنگارنگ برای شما خلق می کنند.

صندل زنانهصندل مرواریدی:
صندل های مرواریدی تابستان گذشته بسیار محبوب و پرطرفدار بودند و تابستان امسال نیز میان طراحی های طراحان دیده می شود. البته مروارید سیاه یا مرواریدهای رنگی می تواند انتخاب خوبی باشد.

صندل زنانهصندل چرمی:
در آخر صندل های چرمی کلاسیک برای بهار و تابستان امسال انتخاب خوبی است. این صندل ها جز صندل هایی است که هر خانمی در کمد خود دارد و اگر شما نیز یکی از این صندل ها دارید می توانید با خیال راحت در خیابان بپوشید و مطمئن باشید ظاهرتان همسو با جریان مد است.

صندل زنانه


مدل های جدید صندل برای بهار و تابستان 2018