مجله بانوان

/

سلامت

/

رژیم طلایی لاغری بدون گرسنگی

[ رژیم لاغری, کاهش وزن, ورزش, رژیمی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

 رژیم طلایی؛ لاغری بدون گرسنگی

مردم در طول روز مطالب زیادی درمورد غذاهای سالم و رژیم لاغری را مطالعه می کنند ولی مشکل اصلی افرادی که می خواهند لاغر شوند از دید متخصص تغذیه ما این است که در چگونگی جای دادن این مواد مغذی در رژیم خود دچار مشکل هستند. برای کمک به شما ما سعی داریم به طور متناوب به شما دستورات تهیه یک غذای سالم را بدهیم؛ به علاوه توصیه برای یک هفته سالم.

کار را برای شما راحت تر می کنم: در اینجا دستور یک سالاد خوشمزه را می دهیم که حاوی کلیه مواد غذای است که در طول یک روز به آن احتیاج دارید. این سالاد حدود 700 کالری دارد و می تواند جایگزین شام یا ناهار شود. دو عدد تخم مرغ را آبپز کنید. یا 100 گرم سالمون را بدون روغن بپزید. کنسرو بدون نمک ماهی سالمون یا تن ماهی هم انتخاب خوبی است..2 عدد کلم بروکلی آب پزیک لیوان کوس کوسآب لیموی تازهفلفلروغن زیتونیک عدد آووکادو

این مواد را داخل یک کس بزرگ ریخته و سپس نوش جان کنید؛ سریع، ارزان و کامل.

برنامه ورزشی

اگر زمان و یا حوصله باشگاه رفتن ندارید نگران نباشید، راه های دیگری هم هست که لااقل از افزایش وزن جلوگیری و به سلامت شما کمک می کند. در طول این هفته سه بار به پیاده روی برای نیم ساعت بروید. حنما کفش ورزشی به پا کنید و سرعت راه رفتن خود را تا حدی که حس کنید ضربان قلب شما در حال بالا رفتن است افزایش دهید. برای اقزایش توان مقاومت پله های خانه یا اداره را برای دو تا سه طبقه روزی دو تا سه بار بالا و پایین بروید.
رژیم طلایی؛ لاغری بدون گرسنگی